Вінниця у спогадах

 «Вінниця у спогадах»

У відеозалі коледжу відбулась зустріч з завідувачем науково-дослідного відділу Вінницького краєзнавчого музею Семенко Ларисою Іванівною, яку провела завідувач бібліотеки Колєснік Світлана Вікторівна. Під час зустрічі Лариса Іванівна презентувала книги «Вінниця у спогадах» та підбірку листівок присвячених «Буремним подіям Української революції 1917-1921 роках» на теренах Поділля.

Проект «Вінниця у спогадах» (XIX- середина ХХ ст.) започатковано Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм 2010 року. Вже виявлено понад 100 окремих споминів, присвячених нашому місту в його сучасних межах. В них віддзеркалені важливі події, відомі особистості, функціонування навчальних і медичних закладів, установ, органів влади, культури і дозвілля вінничан. Лариса Іванівна Семенко розповіла студентам коледжу про людей-мемуаристів, які мають різне соціальне походження, освіту, фаху, але всіх їх об’єдную – любов до рідного Поділля.

Студенти коледжу мали змогу познайомитись з зібраними матеріалами в трьох томах, а  саме з: світлинами, планами, музейними документами, архівними матеріалами тих часів. Особливу вартість виданням додає в те, що деякі твори публікуються вперше, отже вводяться до наукового обігу. Зібрані матеріали без сумніву зацікавлять не тільки  молодь, а й таких фахівців як: історики,краєзнавці та всіх хто небайдужий до минулого Вінниці.

Author: din

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.