Відділ загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

Відділ загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін працює від дня заснування училища. Першими викладачами були Пуздренко А.І., Совко Л.І., Ясницька О.М., Феліксов П.З., Калюжна А.К., Таран К.Г., Філоненко М.М., Симон Р.Д., Зорька А.М. Вагомий внесок у справу навчання та виховання студентів зробили викладачі-ветерани Буглов А.М., Вознюк Л.М., Журавльова В.В., Андріанов Ю.В., Пушкар Ю.М. Понад 30 років працюють на відділі викладачі Дербеньова Т.А. та Савельєва Л.О. За роки існування відділу його очолювали Тюппа М.К., Поліщук Є.В., Вознюк Л.М. З 2001 року циклову комісію очолює Дербеньова Т.А.

На відділі створені умови для особистісного розвитку та творчої самореалізації студентів. Наші досягнення – постійна участь студентів та здобуття призових місць в міжнародних конкурсах з української мови ім. П. Яцика та Т.Г. Шевченка і в обласних олімпіадах з української мови. Студенти перемагали в обласній олімпіаді з правознавства та ставали дипломантами обласних науково-практичних конференцій з історії.

Викладачі відділу щедро передають свої знання і частинку своєї душі молодому поколінню музикантів. Адже у серце увійде лише те, що йде від серця.

Дербеньова Т.А. (завідувач циклової комісії), Турчинська О.Ю.; Лавренчук Ю.Л., Мільченко Т.П.,
Сассе П.Ю., Гребінченко С.О., Морочинська О.В.

Савельєва Л.О., Сидоренко О.В.;Поліщук Н.В., Шевчук О.В., Лациба В.В., Гула В.В.