Концерт в ДМШ смт.Оратів

25 жовтня 2018 року студенти та викладачі коледжу відвідали ДМШ у смт Оратів Вінницької області. Це була творча поїздка у рамках мистецького проекту «Молоді виконавці Вінниччини», головною метою якої була пропаганда класичної та сучасної музики, а також профорієнтаційна робота. Учні та викладачі музичної школи з великим захопленням та гучними оплесками  з вигуками «Браво!» сприймали майже кожен номер концертної програми.

Виступали тріо трубачів (Бойко Р., Журавель С., Чернецький А.), дуети (Багдасарян Д. та Левченко Р., Климик Б. та Балан О.), солісти: Шевчук А., Ратушняк А., Поліщук Е., Табуровська Ю., Пульбер Є., Пирогов Б.,

Климик Б., Галіздра Д., Балан О., Журавель С.

Окремо хотілось би відзначити концертмейстера Мосорюк Г.М., яка співпрацювала зі всіма виконавцями.

Викладач-методист Муращенко К.М. зустрілась з викладачами народного відділу, надала методичну допомогу викладачам та спілкувалась з випускниками.

Затишну та по-домашньому теплу атмосферу зустрічі створив викладацький колектив школи (12 чоловік!) на чолі з директором Турченюк Л.В. (випускниця теоретичного відділу ВУКіМ ім. М.Д. Леонтовича).

Студенти та викладачі коледжу отримали задоволення після концерту від смачних бутербродів з чаєм та кавою і насолодились чудовими краєвидами осіннього оратівського пейзажу.

Author: din

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.